29.10.21

Rohelise kooli programm (Ecoschools)

on ülemaailmne programm, kus osaleb 60 000 õppeasutust 65 maalt.

Programmi juhib Foundation for Environmental Education (FEE) -  valitsusväline heategevusele orienteeritud mittetulundusühing, mille eesmärgiks on keskkonnahariduse abil edendada jätkusuutlikku arengut. FEE erinevate programmidega töötab  organisatsioone rohkem kui 80 maalt.

UNESCO tunnustab FEEd kui maailmas juhtivat organisatsiooni keskkonnahariduses ja jätkusuutlikku arengut toetava hariduse propageerijana.

Programmi suurim saavutus on kahtlemata fakt, et selle tulemusena kasvab põlvkond põlvkonna järel jätkusuutlikult mõtlevaid keskkonnateadlikke inimesi. Nad kannavad programmis omandatut endaga kogu elu ning kasvatavad samas vaimus ka oma järeltulijaid.

Toimetaja: MARGIT TOOMLAID

JAGASIME TEEMAD RÜHMADE VAHEL

Meie kõige vanemad lapsed (6-7 a): Mesimummid ja Merilõvid võtsid oma teemaks GLOBAALNE KODAKONDSUS.

Rõõmuritsikate (5-6a)  teema on JÄÄTMEKÄITLUS JA TAASKASUTUS

Mürakarude (4-5a) teema on TERVIS JA HEAOLU

Murumunade (3-4a) teema on MERI JA RANNIK JA VESI

Midrilindude (3-4a) teema on LASTEAIA ÕU

Rannamõisa lasteaed liitus Rohelise Kooli programmiga Eestis

Alates 2017 aasta septembrist oleme liitunud rahvusvahelise programmiga ECO-SCHOOLS.
Rannamõisa lasteaia meeskond on Ea Jaanimägi, Merike Kosesson, Monika Sügis ja Margit Toomlaid
Näitan: 2 tulemust.